Stor Perde Yıkama işlemlerimiz Ankara’nın her semtine ücretsiz servise başlamış olup kirlenen perde temizliğinizi çok kısa bir süre içerisinde garantili bir şekilde yıkamaktayız sizde garantili bir perde yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız hemen arayın temizliğin keyfini çıkartmak size kalsın stor perde yıkama işlemi en geç iki üç gün sürmekte olup firmamız tarafından garantilidir.

Evlerde dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan zebra perdelerin temizliğinde, dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Baştan sona her bir adımın dikkatlice atılması gereken perde temizleme işi,profesyonellerce yapıldığında, ilk günkü zerafetini yansıtacaktır.


Profesyonel Perde Yıkama, yılların uzmanlaştırdığı bir isim olarak; “daha ucuza mal etmeye çalışırken, perdelerinizden olmayın” diyor , çünkü her perde, aynı yöntemlerle temizlenemez. Temizleme esnasında yapılacak yanlış bir işlem, perdenizi kaybetmenize neden olabilir.
Sökülüp takılması zor olan; zebra, stor, jaluzi perdelerde bile, en mükemmel sonuçlara ulaşabilmek için, çağın getirdiği teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanıyoruz. En son donanıma sahip makine ve teçhizatları kullanarak, perdelerinizi beklentilerinizin çok ötesinde temizleyerek teslim ediyoruz.