Halı Yıkama Elvankent

Tüm halılar kıymetlidir. Evlerimizin bir parçasıdır. Tüm müşterilerimiz halılarının zarar göreceği endişesini doğal olarak taşımaktadır. Çayyolu Halı Yıkama firması olarak tüm bu endişelerinizi çok iyi anlıyoruz ve sizlere bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Sizler haklı olarak tanımadığınız bir firmaya halılarınızı emanet ediyorsunuz. Sonuç iyi de olabilir kötü de olabilir. Ancak Çayyolu Halı Yıkama firmasına kötü sonuca asla yer yoktur. Olursa dahi çözümler her zaman mevcuttur. Halılarınız zarar görürse aynı halıdan sizlere tekrardan teslim edilir.

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar zarar görmeden hijyenik hale getirilir.

Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla ulaştırılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz. Makineleşme sürecinin halı yıkama sektörüne katkısı oldukça büyük olmuştur.

Elvankent'de Profesyonel Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası. Güvenilir Hizmet Kusursuz Temizlik.

Uysallar Yapı

0.312.427 2090